Polskie suszone kwiaty


Staramy się, aby jak najwięcej suszonych roślin w Secca pochodziło z polskich upraw. W tej kategorii znajdziecie kwiaty suszone, zboża suszone i trawy suszone z zaprzyjaźnionych, polskich ogrodnictw. Od małych, działkowych miłośników roślin po ogrodników specjalizujących się w suszkach - nawiązujemy współpracę, aby wspierać lokalne działalności i promować polskie produkty. Działamy lokalnie, wspieramy lokalnie!

Gomfrena kulista biała - suszone kwiaty 30szt. Gomfrena kulista biała - suszone kwiaty 30szt.
Producent: Secca
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
Gomfrena kulista różowa - suszone kwiaty 30szt. Gomfrena kulista różowa - suszone kwiaty 30szt.
Producent: Secca
Cena:

39,00 zł

zobacz więcej
Oset suszony niebieski - szczeć - 10szt. Oset suszony niebieski - szczeć - 10szt.
Producent: Secca
Cena:

30,00 zł

zobacz więcej

Suszone kwiaty - działamy lokalnie, wspieramy lokalnie!

Będąc w roli producenta dobrze wiemy ile wysiłku wymaga wyprodukowanie jakościowych roślin, jakie problemy napotykają ogrodnicy, jak polski rynek jest zalewany kwiatami z najdalszych zakątków świata, mimo, że ściągane gatunki roślin są produkowane w kraju. Tym bardziej chcemy skupić się na suszonych kwiatach produkowanych w Polsce - oczywiście nie wszystkie odmiany roślin da się tu wyprodukować, ale na tyle na ile jest to możliwe poszukujemy i pozyskujemy  dla Was rośliny od lokalnych badylarzy! 

Suszone kwiaty z polskich upraw

Czy wiesz, że Polska jest jednym z większych producentów suszonych kwiatów w Europie? Zdziwiony, prawda? Mimo, że suszone rośliny dopiero stają się coraz popularniej wykorzystywanym materiałem w polskich pracowniach florystycznych i rękodziele jesteśmy ważnym graczem na arenie międzynarodowej. Zatem jakie rośliny suszone uprawia się w Polsce? Najczęściej spotkać możemy suszone zboża: pszenica, owies, pszenżyto. Suszony phalaris, phleum i suszony len robią furorę wśród suszonych bukietów do wazonu, wianków dożynkowych z suszu czy rękodziele. Wśród suszonych kwiatów od polskich producentów znajdziemy: lawendę, oset, ostróżkę, kocankę, zatrwian, krwawnik, złociszek, lunarię (judaszowe srebrniki). Z mniej popularnych gatunków: gomfrenę, suchlin, lepidium, krokosz barwierski, kraspedie. Dodatkowo możecie zaopatrzyć się u nas w polskie słomiane podkłady idealne do tworzenia wianków z suszonych kwiatów

Dlaczego warto wybrać suszone rośliny od polskich producentów?

Nie bez powodu Polska jest cenionym producentem suszonych roślin w Europie. Stoi za tym wieloletnie doświadczenie w uprawie suszonych kwiatów, zbóż i traw co przekłada się na wysoką jakość. Dodatkowo sprzyjające warunki klimatyczne pozwalają uprawiać tu wiele gatunków suszonych roślin. Jakość idzie w parze z dobrą ceną oraz trwałością - rośliny dobrze znoszą transport w najdalsze zakątki Europy. Staramy się, aby jak najwięcej roślin w ofercie Secca pochodziło z polskich upraw. Działamy lokalnie, wspieramy lokalnie - jeździmy po kraju w poszukiwaniu najlepszych suszonych roślin, udało nam się nawiązać współpracę z kilkunastoma ogrodnictwami z wieloletnim stażem. Sami jesteśmy producentami suszonych kwiatów, więc jest to dla nas doskonała okazja do wymiany doświadczeń, porad i poznania osób z branży.

Producent suszonych kwiatów Secca - ogrodnictwo z tradycją

Nie tylko sprzedajemy - przede wszystkim jesteśmy producentem suszonych kwiatów i kwiatów żywych, co uważamy za naszą super moc! W sklepie Secca macie okazję zobaczyć efekty naszej całorocznej pracy, my mamy przyjemność bacznie obserwować i doglądać rośliny od małego ziarenka, przez proces kwitnienia i ostatecznie suszenia, co z chęcią pokazujemy Wam na naszym Instagramie. Praca niezwykle trudna, czasochłonna, wymagająca cierpliwości, lecz wszystko wynagradzają zbiory. Jakie suszone rośliny uprawiamy? Wszystko zaczęło się od suszonego zatrwianu wrębnego, który jest produkowany przez naszych rodziców, a który my zaczęliśmy suszyć. Do tego doszła kocanka (Helichrysum) oraz kraspedia. Z roku na roku poszerzamy naszą produkcję bukietów suszonych kwiatów. W przyszłym sezonie na pewno zaskoczymy Was nowymi gatunkami z naszej kwiatowej farmy.

Polskie suszone kwiaty - oferta dla firm

Nasza oferta polskich suszonych kwiatów to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących wysokiej jakości produktów do wykorzystania w swoich projektach czy produktach. Oferujemy szeroki wybór suszonych kwiatów pochodzących z polskich upraw, co gwarantuje świeżość, trwałość i unikalny charakter każdego bukietu czy kompozycji. Nasze polskie suszone kwiaty są starannie wyselekcjonowane, dzięki temu są one idealnym rozwiązaniem dla firm działających w branżach florystycznych, dekoratorskich, eventowych czy rękodzielniczych.

Oferujemy elastyczne warunki współpracy oraz możliwość dostosowania naszej oferty do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta. Nasze polskie suszone kwiaty są doskonałym wyborem dla firm, które cenią sobie jakość, autentyczność i lokalny charakter produktów, oraz chcą wyróżnić się na rynku dzięki unikalnym i efektownym dekoracjom. Więcej informacji znajdziesz na SeccaB2B.

 
Waluty
do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl