Filtry
Cena
  • od
    do

Druty florystyczne i sznurki jutowe


Niezbędna rzecz w codziennej pracy florysty i rękodzielnika, czyli druciki oraz sznurek jutowy.

Drut florystyczny do tworzenia wianków z suszonych kwiatów

Odpowiedni druty florystyczny przy tworzeniu wianków to kluczowe akcesoria, aby zrealizować projekt z powodzeniem. Dodatkowo musimy wiedzieć jaki rodzaj drucika dopasować do naszych potrzeb i tworzonego produktu. Przy pleceniu wianków najlepiej sięgną po drut techniczny, czyli prosty, zielony drucik na kołku, który doskonale kamufluje się w kompozycji. Druty karbowane są nieco cieńsze i będą idealne do małych bukiecików, które następnie są mocowane do bazy wianka. Karbowany kształt dobrze stabilizuje kwiaty, można mocować rośliny bezpośrednio do podkładu za jego pomocą.

Drut florystyczny do kwiatowych aranżacji i rękodzieła

Drut florystyczny to wszechstronny materiał używany zarówno przez profesjonalnych florystów, jak i osoby wykonujące rękodzieło z kwiatów. Jest to zwykle miękki, giętki drut, który można łatwo formować i dopasowywać do różnych kształtów i potrzeb. Drut florystyczny jest wykorzystywany do tworzenia bukietów, wianków, kompozycji kwiatowych, a także do różnego rodzaju dekoracji i ozdób.

W rękodziele, drut florystyczny jest często wykorzystywany do tworzenia ozdób ślubnych, dekoracji do wnętrz, ozdób choinkowych, oraz wielu innych projektów DIY. Dzięki swojej elastyczności i łatwości w użyciu, jest doskonałym materiałem dla osób chcących tworzyć własne unikalne dzieła sztuki z wykorzystaniem kwiatów i roślin.

Sznurek jutowy - rękodzieło

Jeśli zależy Ci na ekologii, to sznurki jutowe są idealnym wyborem! Są w 100% biodegradowalne i wykonane z naturalnych włókien juty. Charakteryzują się one nie tylko dużą wytrzymałością, ale także odpornością na warunki atmosferyczne. Doskonale sprawdzają się do pakowania, wiązania bukietów, a także w rolnictwie, ogrodnictwie i rękodziele. Wybierając sznurki jutowe, wspierasz środowisko i zastępujesz szkodliwe dla natury sznurki wykonane z tworzyw sztucznych.

Wersje językowe
Waluty
do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl