O nas

 

Jesteśmy rodzeństwem, które zostało wychowane w rodzinie ogrodników. W naszym życiu od zawsze obecne były kwiaty, warzywne pola i sady owocowe. Pomysł na sklep z suszem był w związku z tym naturalną konsekwencją tego gdzie dorastaliśmy i co nas otaczało.

Nie chcieliśmy otwierać ani standardowej kwiaciarni, ani kolejnego sklepu ze zwykłymi dodatkami florystycznymi. Zamierzaliśmy za to znaleźć temat niekonwencjonalny, coś w czym będziemy mogli się zagłębić bez reszty i poświęcić czas na odkrywanie nowości. Padło na suszone kwiaty i trawy, których popularność w ostatnim czasie nieustannie rośnie, a które większości wciąż kojarzą się jedynie z robieniem książkowych zielników. Chcielibyśmy, aby w polskich wnętrzach na stałe zagościły naturalne, dekoracje, które potrafią dodać pomieszczeniom charakteru, a floryści odważnie sięgali po suszone komponenty do swoich kompozycji tworząc nowe, nieoczywiste dzieła podążające z duchem czasu.

Dlatego powstała też Secca, aby odczarować suszki i ukazać je w innym świetle. Chcemy aby było to miejsce niebanalne, pełne tego co autentyczne i trwałe, w duchu less waste.

Odkrywaj z nami świat naturalnych dekoracji i pamiętaj: suszone znaczy wieczne!

Rozalia & Wojciech

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl