Filtry
Cena
  • od
    do

Złote i srebrne kwiaty suszone


Niezastąpione w świątecznych dekoracjach, dodające odrobiny blichtru i glamu, takie są właśnie złote i srebrne suszki.

Złote i srebrne suszone kwiaty

Aby uzyskać złoty i srebrny połysk, kwiaty i trawy po procesie suszenia są dokładnie pokrywane farbami na na bazie wody. Dokładne suszenie jest kluczowe dla uzyskania równomiernej powłoki, która wytrzyma zrówno upływ czasu jak i zmienne warunki przechowywania. Złote suszki z naszej oferty dostępne są zarówno w odcieniu klasycznego ciepłego złota, jak i postarzanego o nieco miedzianym odcieniu, co pozwala na odpowiedni dobór w zależności od okazji. Srebrne suszki ze względu na chłodniejszy odcień cieszą sie większą popularnością zimą.

Na jakie okazje wykorzystać złote i srebrne suszone kwiaty

Z pośród dostępnych w ofercie naszego sklepu złotych i srebrnych suszonych roślin na szczególną uwagę zasługują liscie palmowe.
Chętnie używane jako samotna dekoracja, złote liście palm sun i złote strzałki sprawdzą się również jako element wianków i dużych instalacji florystycznych wykorzystywanych na ślubach i weselach. Złoty ruskus i srebrne makówki to nierozłączny element bożonarodzeniowych dekoracji. Niezwykle elegancka stabilizowana hortensja w odcieniu rose gold można wykorzystać jako elemnt bukietu z okazji urodzin lub imienin.

Gdzie kupić złote i srebrne suszki?

Oferta Secca jest odpowiedzią dla wysztkich szukających połyskliwych złotych i srebrnych suszonych roślin. Nasze produkty pochodzą od najlepszych polskich i europejskich producentów.

 
Waluty
do góry
Shop is in view mode
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl